MakArtura-Beitas Komunikatīvās attīstības tests

Cienījamie vecāki/aizbildņi!

Esiet sveicināti MakArtura-Beitas Komunikatīvās attīstības testa vietnē!

Jums ir lieliska iespēja izmantot vienu no pasaulē plašāk lietotajām vecāku aptaujām, ar ko var noskaidrot 8-36 mēnešus vecu bērnu komunikatīvo attīstību. Latviešu valodas versiju izveidojusi starptautiska pētnieku grupa, kurā strādā Latvijas un Norvēģijas pētnieki no Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas Bērnu valodas pētījumu centra, Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta un Humanitāro zinātņu fakultātes, Trumses Arktiskās universitātes un Oslo Universitātes.

Darbs, ko ieguldīsit, aizpildot testu, būs ļoti svarīgs vairāku iemeslu dēļ:

  • Jūs palīdzēsit mums noskaidrot, kā attīstās 8–36 mēnešus vecu bērnu latviešu valoda un izstrādāt tās attīstības rādītājus,
  • iegūtie dati tiks izmantoti, lai izstrādātu pirmsskolas vecuma bērnu valodas prasmju pilnveidošanas materiālus un padomus vecākiem un pedagogiem, kā sekmīgāk attīstīt bērna komunikatīvās prasmes,
  • Jums būs iespēja iepazīties ar apkopotajiem bērnu komunikatīvās attīstības rādītājiem un salīdzināt sava bērna valodas prasmi ar tāda paša vecuma bērnu komunikatīvās attīstības līmeni.

Šis tests ir pilnīgi anonīms – nedz Jūsu, nedz Jūsu bērna vārds nekur neparādīsies un nebūs nevienam zināms, turklāt Jūsu atbildes tiks apstrādātas elektroniski un mums būs redzami tikai apkopotie vispārīgie skaitliskie rādītāji.

Lai piekļūtu aptaujai, ievadiet, lūdzu, autorizācijas kodu, kurš atrodams Jums nosūtītajā vēstulē, un uzklikšķiniet uz pogas „Autorizēties”.

Ja rodas kādi jautājumi par aptauju vai tehniskas problēmas, sazinieties, lūdzu, ar mums – kontaktinformācija norādīta sadaļā „Kontakti”.

Pateicamies par atsaucību un aptaujas aizpildīšanai veltīto laiku!

Autorizācija

Reģistrācija

Progress automātiski saglabāts!